25 Temmuz 2018 15:05

What They Had’den ilk fragman yayımlandı

Mendillerinizi hazırlayın... Güçlü drama What They Had’den ilk fragman sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.


İlk gösterimi Sundance Film Festivali’nde gerçekleşen güçlü drama What They Had’den ilk fragman yayımlandı. Yönetmen Elizabeth Chomko’nun ilk uzun metrajlı olan dramanın senaryosu da Chomko’nun kaleminden çıktı. Yürek burkan aile dramasının başrolünde iki Oscar ödüllü Hilary Swank, iki kez Oscar ödülünün kıyısından dönen Michael Shannon ve 2 Emmy Ödüllü usta aktrisBlythe Danner yer alıyor.


Kardeşi Nicky’nin ısrarı üzerine Chicago’ya ailelerinin yanlarına giden Bridget, Alzheimer hastası annelerinin bir kış gecesi sokağa fırlamasından çok etkilenirler. Bu durum karşısında ne yapacakları karşısında aile içinde tartışmalar sürerken, ‘hastalıkta ve sağlıkta’ sözüne yürekten bağlı olan babaları hiçbir koşulda eşinden ayrılmak istememektedir.


12 Ekim tarihinde Amerika’da vizyona girecek olan What They Had’in ülkemizde vizyona girip girmeyeceği belirsizliğini koruyor.Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir