21 Eylül 2005 17:20

White ve Wright Komployu Seviyor

Komplo teorilerinden senaryoya

Universal Pictures, John Ronson'nın yazdığı Them'in haklarını satın aldı. Kitap, Mike White'ın senaryosunu yazacağı yeni film projesinde kaynaklık yapacak.White'ın yazacağı senaryoyu, Shaun Of The Dead'in yönetmeni Edgar Wright çekecek.Senaryoya kaynaklık eden kitap Them, aşırı uçlarda yaşayan ve düşünen kişileri keşfeden bir yapıya sahip. Aynı zamanda, kitabı komplo komedisi olarak tanımlamak mümkün. Bir kadının, dünyayı perde arkasından yönetenleri ortaya çıkarmasını anlatmakta. İşte bu konu üzerinden White ve Wright, uzun soluklu bir çalışma içine girdiler.White, en son The School Of Rock'ın senaryosunu yazmıştı. Wright ise komedi zombi filmi türündeki Sean Of The Dead sonrasında, Universal Pictures için Scott Pilgrim's Precious Little Life adlı yapımın hem prodüktörlüğünü hem de yönetmenliğini yapmakta.
Yorumlar
  • bu ikiliden müthiş bir şey çıkacağına eminim. zira ikisi de izlediğim en iyi komedilerin sahipleri. sabırsızlıkla bekliyoruz ne diyelim.

  • Sean of the Dead ne ki?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir