25 Kasım 2010 01:00

Winnie the Pooh film oluyor

Disney Klasikleri’nden A.A Milne’ın 5 hikayesinden esinlenilerek, el çizimi tekniğiyle yapılmış Walt Disney Stüdyoları’nın filozof bal delisi ayısı Ayı Winnie ve arkadaşları Eeyore, Tigger, Tavşan, Piglet ve Baykuş, Chistopher Robin’i hayali bir suçtan kurtarmak için bir maceraya atılıyorlar.

Disney Animasyon'un ilk "Winnie The Pooh" macerası, 35 yıl aradan sonra Disney Animasyon Stüdyoları'yla Yüz Dönüm Ormanı'na geri dönüyor. Orjinal halinin sevimliliğini, esprilerini ve muzipliğini taşıyan bu yepyeni filmde de yine "Filozof" ama "çok küçük beyinli" Ayı Winnie ve arkadaşları Tigger, Tavşan, Piglet, Kanga, Roo ve tabii ki kuyruğunu kaybeden sevimli arkadaşları Eeyore da var. Winnie, Eeyore'a ; " Bir kuyruk ya yerindedir ya da değildir...Seninki de yerinde değil. " der. Baykuş tüm ekibi, Christopher Robin'in hayali sorununu çözmek için bir maceraya gönderir. Tek derdi birazcık bal yiyebilmek olan bir ayı için bu, hayli hareketli bir gün olacaktır. A.A. Milne'ın kitaplarındaki 5 hikayeden esinlenilerek, Disney'in klasik elle çizim tekniğiyle yapılan "Winnie The Pooh" , 15 Temmuz 2011'de sinemalarda.

Filmin fragmanı


Winnie the Pooh (fragman)| video.mynet.com

Yönetmenler: Stephen Anderson, Don Hall
Türü: Animasyon
Yapımcı: Peter Del Vecho
Müzik: Henry Jackman
Şarkı Sözleri: Bobby Lopez, Kristen Lopez
Ses Kast: Jim Cummings, Craig Ferguson, Tom Kenny, Travis Oates, Bud Luckey

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir