25 Eylül 2009 10:12

Witchblade!

Çizgi roman filmlerine davam. Sırada ülkemizde de çok sevilen ünlü çizgi roman var...

Kalabalık bir sanatçı grubu tarafından 1995 yılından beri hazırlanan çizgi roman serisi Witchblade, büyük bütçeli ve iddialı bir projeyle beyazperdeye uyarlanıyor. Daha önce televizyona uyarlanan çizgi roman, manga ve anime dünyasına da aktarılmış ve tüm dünyadan hayranlar edinmişti.Çizgi romanı ülkemizde de okuyucuyla buluşan Witchblade, kuşaktan kuşağa geçen, sahibini de güçlü kadınlar arasından seçen bir silahın (Cadı Kılıcı) etrafında geçiyor. Silah, kontrolü altına aldığı kadınlara sonsuz bir güç veriyor.Yeni haberler için gözünüz Beyazperde'de olsun!
Yorumlar
  • Güzel bir atılım olcak sinemada görsel bir şölen olur herlde.Mantığı güzel çekimleri kötü bir seriydi tvdeki.

  • TV filmi ve ardından dizisi oynamıştı. Ama çok kalitesiz bir yapımdı. Doğru düzgün bir filminin çekilme zamanı geçiyor bile.

  • Bunun bir filmi vardı hatırladığım kadarıyla. Hatta güzel bir filmdi, ve güzel bir kadın oynuyordu.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir