25 Eylül 2009 10:12

Wolverine'i Yönetmek

Tsotsi ile Oscar ödülü alan Gavin Hood, Hugh Jackman'ı yönetmeye hazırlanıyor...

Merakla beklenen Wolverine projesiyle ilgili gelişmeleri daha önce aktarmıştık. Senaryosu David Benioff tarafından yazılan, Hugh Jackman'ın kahramanı canlandıracağı projenin yönetmen koltuğuna Gavin Hood oturdu.Güney Afrikalı yönetmen Hood, "En İyi Yabancı Film Oscar" ödülü aldığı Tsotsi ile insancıl bir suç hikayesi anlatmış ve acımasız genç bir suçlu ile bir bebeğin dokunaklı hikayesi ile başta jüri üyeleri olmak üzere herkesi etkilemişti. Yönetmenin son filmi Rendition'ın da gayet iyi olduğu söyleniyor. Uzun lafın kısası, çok farklı bir Wolverine filmi izlemeye hazırlanın. Karektersiz bir aksiyon bombardımanı yerine süper kahramana farklı yaklaşan sürpriz bir deneme bizi bekliyor.
Yorumlar
  • güzel bir film olacağından kuşkum yok.

  • thotsi güzeldi, kimse pür kötü olamıyacağı gibi kimse de tamamaen iyi değildiri anlatmış.. iyi kötü arasındaki hattı çekmiş almış yönetmen yeni filmi kayde değer olacaktır.....

  • Hollywood'da şimdi moda,bağımsız film yönetmenlerini büyük projelerin başına getirmek.Ama bunun popüler filmlerin kalitesini oldukça yükselttiğini görüyoruz.Bence iyi bir seçim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir