21 Mart 2005 16:47

Wolverine'in Niyeti Kötü

30'ların milliyetçiliği kimleri değiştirdi?

X-Men'in Wolverine'i olarak yıldızlaşan Hugh Jackman, C.P. Taylor'ın oyunundan uyarlanacak olan Good'ta başrol oynayacak.1930'ların Almanya'sında geçen hikayede, o zamanlar yaşamış pek çok Alman gibi kendini dönemin milliyetçilik akımına fazlasıyla kaptıran ve aynı zamanda bir öğrencisiyle gizli saklı bir ilişki yaşayan profesörün yaşadıkları anlatılacak. Jackman'la başrolü paylaşacak olan Jason Isaacs de profesörün arkadaşını canlandıracak.John Wrathall tarafından senaryosu yazılacak olan filmin yönetmenliğini ise Lone Scherfig üstlenmiş. Bağımsız ve düşük bütçeyle çekilecek filmin çalışmalarına yaz aylarında Berlin'de başlanacak.
Yorumlar
  • bu adam süper oynuyor umarım bu filmde de iyi oynamıştır!!

  • jackman oynuyosa izlerim adam oynuyor arkadaş volverine de dehşet yakışıyor

  • aslına bakılırsa x-men filmleri ile ününe ün katan hugh jackman sadece belirli tür filmlerde ve daha çok ''aşk''temalı filmlerde oynuyormuş gibi gözüksede o da aslında her türlü rolün altına girebilecek son dönemlerin en iiyi aktörlerinden her türlüsü uyaR...hayırlısı olsun

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir