25 Eylül 2009 10:12

Wonder Woman!

Güzel yıldız Jessica Biel bol süper kahramanlı projede rol alacak mı? İşte son gelişmeler...

Warner Bros'un pek çok süper kahramanı buluşturacak olan dev kadrolu Justice League of America projesinden daha önce bahsetmiştik.DC Comics'in Superman, Batman, the Flash ve Aquaman gibi yıldızlarını buluşturacak olan projenin yönetmenliğini George Miller üstleniyor.Eğer görüşmeler olumlu sonuç verirse, Justice League of America'nın Wonder Woman'ı olarak Jessica Biel'i izleyeceğiz.Yıldızın hayranları görüşmelerin sonucunu sıcağı sıcağına öğrenmek için gözünü Beyazperde'den ayırmasın.Bu arada soralım. Sizce bir filme en fazla kaç süper kahraman sığar? JLA bu anlamda hepimizi şaşırtacak gibi gözüküyor.
Yorumlar
  • Jessica Biel her zaman iyi bir seçimdir bu filmde de olmalı.

  • iide çok alakasız bi karakter sonuçta bu film eski süper sevgilim gibi bi film olmicak yani kadının daha suratında bi sempati var

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir