13 Aralık 2006 18:38

Woody Allen Avrupalarda

Sanatçı, Barcelona'da film çekmeye hazırlanıyor.

Neredeyse her yıl ortalama 1,5 film üreten Woody Allen, bir süredir öykülerini kendi ülkesinin dışında anlatmayı tercih ediyor. Londra yolculuğunun ilk filmi Maç Sayısı, sanatçının son dönemde çektiği en iyi filmlerden biriydi. Usta, aşk duygusunun sıkıcı romantik komedilerde tüketildiği bir dönemde, tutku dolu bir aşk öyküsünden Claude Chabrol tarzı bir polisiyeye dönüşen nefis bir filme imza atmıştı.Allen daha sonra Scoop ve henüz ismi olmayan ve çekimleri süren projesiyle Londra üçlemesine devam etti. Sıradaki üke ise İspanya. Midnight in Barcelona adını taşıyan film için yönetmen İspanyol oyuncuların da desteği ile karışık bir aşk öyküsü anlatacak.
Yorumlar
  • maç sayısı filmini beğendim. artık kendini geliştirmeye başladın. diyalogları kısa keserek ve tipik ingiliz mizahını bi kenara bırakarak da iyi işler yapabilirsin...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir