29 Temmuz 2010 00:00

Woody Allen Carla'dan çok memnun

Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, model eşi Carla Bruni'nin Paris'te gizlice başlayan film çekimini bugün kenardan izledi.

Amerikalı yönetmen Woody Allen'ın (74) "Paris'te Geceyarısı" adlı romantik komedisinde müze müdürü olarak rol alan Bruni'den övgüyle bahsetti.

Senaryo yazar, aktör , stand-upçı, oyun yazarı, öykücü yönetmen Allen'ın son filminde Bruni'nin yanı sıra Fransız oyuncu Marion Cotillard ile Amerikalı oyuncular Owen Wilson ve Rachel McAdams rolleri paylaşıyor.

"Paris'te Geceyarısı" filminin çekimleri, Paris'in yoksulca mahallelerinden birindeki dar sokakta, pencerelerine kara perdeler çekilmiş bir binada 27 gün önce başladı.

Fılm, iş içın Fransa'ya gelen bir ailenin hikayesini anlatıyor.

Çekimin yapıldığı mahalle halkı, ünlü kişileri bir araya getiren filmin çekimlerinde yapılana dek "kimseyi görmediğinden" yakındı.

Komedyen köklü Woody Allen, internetteki demecinde "En cok Tibet ruhani lideri Dalay Lama ve Kraliçe II. Elizabeth'i bir filmimde oynatmak isterdim" dedi.


Carla Bruni fotoğrafları için tıklayınız..

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir