25 Eylül 2009 10:12

Woody Allen'ın Güzelleri!

Naomi Watts ve Slumdog Millionaire yıldızı Freida Pinto, Woody Allen'ın yeni filmine katıldı...

Hollywood'un gözü Oscar ödüllerinin fatihi Slumdog Millionaire yıldızı Freida Pinto'nun üzerinde. Hollywwood'a yerleşen aktris bu ülkedeki serüvenine Woody Allen'ın yeni filmiyle başlıyor. Rol arkadaşları ise, Naomi Watts, Josh Brolin ve Anthony Hopkins!Allen'ın Whatever Works adını taşıyan yeni filmi yaz aylarında izleyici ile buluşacak. Pinto'lu film hakkında ise detaylar henüz açıklanmadı.Bu arada yabancı sinema basını Freida Pinto'nun hikayesini Külkedisi masalına benzetmiş.
Yorumlar
  • Bu haberin ilk versiyonuna yazdığım yorumdan farklı olmayarak yine aynı şeyleri söyleyeceğim. Woody Allenın son filmini beğenmedim, açıkcası bu filmden pek umutlu değilim. Tek sevincim Anhony Hopkins ve Naomi Wattsı aynı projede izleyecek olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Derinliği olan kafa karıştırıcı ilginç senaryolar filmler istiyoruz kendisinden...

  • harika :)

  • Woody Allen Diano Keatona olan sevdasını (Sinemasal anlamda) bakalım bu güzel kıza gösterecek mi?

  • Woody etrafına 2-3 güzel kadını alıp, soft porno çevirme merakından vazgeçsen de bize de -eski filmlerinde olduğu gibi- adam gibi bir film izletsen.

  • Kadro inanılmaz derecede muhteşem! Üstelik hatırlatmakta fayda var kadronun muhteşemliği yanı sıra Woody Allen filmi olduğundan ötürü gerçekleşecek sentezi hayal edin! Dehşet bir şekilde bekliyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir