22 Haziran 2006 14:31

Woody'nin Son Numarası

Bir güzele starlık yolu açıldı

Woddy Allen 2006 yaz projesi için güzelini seçti. Production Weekly'nin bildirdiğine göre Allen'ın adı henüz belirlenmemiş filminde kadın başrolü Hayley Atwell canlandıracak.Colin Farrell, Ewan McGregor ve Tom Wilkinson üçlüsünün kadroda çoktan yerlerini aldığı filmde, ciddi para sorunları yaşayan iki kardeşin, bir üçüncü şahsın araya girmesiyle birbirlerine düşman olmaları anlatılacak.Bugüne kadar birkaç TV yapımında yer alan Atwell'in ise bu aktörler arasında yer alıp bir de Woody Allen'ın kamerasından geçtikten sonra star olacağına şüphe yok.
Yorumlar
  • Evet gecenlerde bu filme kadın oyuncu aranıyordu bende naomi wattsı önermiştim demekki duymadı yönetmen. Neyse bu kadını pek tanımasamda castın tamamlanmak üzere olduğunu için sevindim. Yani biran önce cekimler başlasa iyi olur. Şaka maka 2008 vizyon defterim şimdiden kabardı...

  • ewan warsa film süper olacak demektir....

  • tatli bi kiza benzio walla gelecekteki ben:D(keskee!)bu kadr ustanın arasında i bi is çıkartsın da ona da gözümüz alışsın!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir