29 Temmuz 2005 09:34

X Adamların Yeni Babası

X-Men 3, Buffy/Angel'ın yaratıcısına mı emanet?

X-Men serisinin yönetmeni Bryan Singer Superman'e transfer olduktan sonra mutantların akıbetinin belirsiz olduğundan bahsetmiştik. Filmin yapımcısı Fox seriyi devam ettirip ettirmeme konusuna açıklık getirmemişti. Ama dedikodulara bakılırsa seri devam edecek hem de Buffy ve Angel dizilerinin yaratıcısı Joss Whedon'un ellerinde.1992'de Whedon'un yarattığı vampir avcısı Buffy o kadar çok tutuldu ki, seri yıllarca devam etmekle beraber 1999'dan sonra Angel artık kendi kanatlarıyla uçmaya başladı. Whedon, Buffy'nin en çok sevilen karakteri Angel'ı da dizi yaptı ve ruhu olan vampiri David Boreanaz canlandırdı. İlk başta serinin sadece yazarı olan Whedon 1997'den sonra yönetmenliği de üstlendi ve Buffy esas çıkışını o dönem yaptı.Yarattığı kurgu ile başka bir çok televizyon yapımına örnek olan Buffy/Angel serileri Amerika'da artık sona erdi. Joss Whedon ise şu sıralar Serenity filminin çekimlerini bitirmek üzere. X-Men'le ilgili yöneltilen sorulara kaçamak cevaplar veren yönetmen ''Henüz kimse benimle bağlantı kurmadı'' dedi. Yakın zamanda Marvel Comics için Astonishing X-Men'i yazmış olduğu için Whedon projeye yabancı değil. Buffy/Angel da yarattığı karakterler ve kurgu düşünülünce de X-Men'e yakışır bir yönetmen olacağı kesin. Bu arada, eğer yönetmen koltuğuna oturacağı kesinleşirse büyük ihtimalle, her zaman yaptığı gibi, senaryoyu da kendi yazacak.
Yorumlar
  • ben her zaman bir seri filme ilk kim başladıysa o bitirsin isterim.ne yönetmen ne de oyuncuların değişmesini istemem.ama burada yorumları okuyunca whedon'un baya başarılı bir yönetmen olduğunu anladım.onun filmi alması nasıl olur bilemem ama herşeyi zaman gösterecek.ben çok tereddüt içerisindeyim.ama şu 3. filmde çekilsin artık yönetmende kim olursa olsun diye bağırmak geliyor içimden.wolverinesizde bir film olmaz...

  • eğer spike ı gambit ve angel ı da beast rollerine koyarlarsa işte o zaman mükemmel olur çünkü sanıyorum hugh jackman 3. filmde yok ve bir yerlerde okuğuma göre wolverine 1 film yada 2 filmlik bir geçmişini araştırma şansı vererek senaryodan çıkarabilirler şimdilik.

  • Bryan Singer'den güzel olacağı kesin, eğer Joss Whedon alırsa. Zira Spike gibi bir karizmayı kim kamera önüne getirmeye cesaret edebilirdi ki? :) Fakat umarım ek karakter olarak Kıl karakter Angel'i falan oynatmaya kalkmazlar. Mutantlar arasında bir vampir ne komik olurdu.. hahahaaa :))))

  • joss whedon'ın serenity filmini merak ettim şimdi..sailormoon'la ne kadar ilgisi var,ya da yok..

  • Vayy joss alırsa harika olur.....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir