13 Mayıs 2003 23:41

X-Men 2 Sitesinde Bayram: İşte Son Resimler!

X-Men 2'nin uzun zamandir pasif bekleyen resmi internet sitesi sonunda canlandı. Filmden ve setten resimler, masaüstü desenleri ile bir çok heyecan verici ayrıntı içeren siteyi ziyaret etmek için www.x-men-the-movie.com adresine bağlanmak yeterli. Ziyaretiniz sırasında bilgisayarınızda Flash Player 6 yüklü olması gerektiğini hatırlatalım.Filmin sabırsız hayranları için, en son sızan resimlerden bir kaç tanesini aşağıda sunuyoruz...Yorumlar
  • Bir X Men Hayranı olarak heyecanla bekliyorum.Ama doğrusu bu fotolar pek de ip ucu vermiyor. Söylenenlere göre birinci filimden çok daha hareketli olacakmış.EEE nerde hareket orada bereket!

  • bu fılm manyak bıseye benzıyor. bıran önce cıksada ızlesek...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir