13 Mayıs 2003 23:41

X-MEN 2 Virüsü

Geçtiğimiz günlerde X-MEN 2'nin insanlar ve mutantlar arasındaki savaşı eksen alan bir senaryoya sahip olacağını duyurmuştuk. Konu hakkında yeni gelişmeler var. Bahsi geçen savaşın ne şekilde olacağı yavaş yavaş belirmeye başladı. Filmin senaristi David Hayter'in, X-MEN çizgi romanında bulunan Legacy Virus kavramı üzerine temellendirilen bir hikaye oluşturduğu iddia ediliyor. Buna göre bir bilimadamının yalnızca mutantlara zarar veren bir virüs icat etmesi ve onların da bu bilimadamının peşine düşmeleri filmin ana konusunu oluşturacak.X-MEN 2 projesi olgunlaştıkça ayrıntıları buradan öğrenebilirsiniz.
Yorumlar
  • KJKJ

  • merak etmeyin film zaten çıktı da ben başka bir şeyi dile getireceğim.TEK AŞKIM STORM(HALLE BERRY)UN RESMİ ÇOK GÜZEL ÇIKMIŞ......................

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir