13 Mayıs 2003 23:41

X-Men 2'ye Şimdiden Bir Gözatın

Yaklaşık 1 ay sonra vizyona girecek olan X-Men 2'yi merak edenler, beyazperdede izleyeceklerini serüveni önceden çizgi roman olarak da okuyabilecekler: Marvel Comics, normal X-Men çizgi roman serilerinin dışında, sadece filme özel bir uyarlamayı gelecek hafta satışa çıkarıyor.Beyazperde.com okurları, aşağıdaki küçük resimlere tıklayarak en azından bu film özel sayısının bir kaç sayfasını okuyabilirler. Tabii ki, heyecanla bekledikleri filmin tadını kaçırmaktan korkan X-Men hayranlarının tereddütünü de anlayışla karşılıyacağız. ;)Yorumlar
  • bana kalırsa iyi bir fikir ama film izlendikten sonra okunursa.

  • xmen'i izlediğimden beri x men-2'yi heyecanla bekliyorum. Bence X men oldukça başarılı ve farklı bir film. Bunun yanında çizgi romanlarının çıkması pek de önemli değil.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir