25 Eylül 2009 10:12

X-Men: Deadpool

X-Men Origins: Wolverine'in yıldızı Ryan Reynolds, Deadpool karakterinin sinema filminde...

Twentieth Century Fox, Deadpool projesi üzerinde çalışmaya başladı. X-Men Origins: Wolverine'de karakteri canlandıran Ryan Reynolds, Deadpool için kamera önüne geçiyor. Deadpool X-Men evrenin en popüler karakterlerinden birisi. Özellikle, şaşırtıcı mizah duygusu ve esprileri ile diğer kahramanlardan ayrılıyor. Çizgi romanın hayranları arasında özel bir yere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle X-Men: Deadpool projesine şaşırmamak gerekiyor.
Yorumlar
  • Evet haklısın.Yorumu yazdıktan sonra internette gördüm o sahneyi.

  • Deadpool ölmedi ki.Wolverine filminin üç tane farklı sonu var castın içinde.internette izleyebilirsiniz.birinde deadpool yıkıntılar arasında uyanıyor ve ağzında shhhh sesi çıkıyor.filmin en iyi yeri bence.

  • SpOİlEr!!! X-Men Origins : Wolverinei izlemeyenler okumasın !!!!!!!!!!!!!Harika bi haber.Fakat Wolverine filminde Deadpool öldü.Neden böyle bişey yaptılar hala anlamış değilim.Öldürmeyip bi şekilde wolverine yenseydi daha iyi olurdu bence.

  • deadpool marvel ın en uçuk kaçık karakteridir.Wade Wılson isimli kişi yakalandıği hastalık sonucu son çare olarak wolverıne ın de katıldığı weapon X projesine dahil olur.Ama sonuç Wade için tam bir hayal kırıklığı olmuştur hastalıktan kurtulmasına rağmen Wade in vücudu resmen erimiş adeta lor peynirine dönmüştür.Bunun travmasını uzun süre üzerinden atamayan Wade Wilson aklını kaçırma noktasına gelir. Yaptığı uçuklukları düşünücek olursak Dc Comics in Jokeri Deapool un yanında fazla sönük kalır.Bu gidip gelmelerle yaşamını sürdürüp aşırı dengesiz gibi gözüken tabiatıyla Deadpool aslında benim gözümde süperkahraman tanımına en uygun gördüğüm karakterdir ve senelerdir resmen hastası olduğum bir tiplemedir, çok cesur,gözüpek, inatçı, biraz dalgacı uçuk kaçık sanıldığının aksine çok iyi yürekli aşırı duygusal çocuk ruhlu müthiş bir süperkahramandır.Senelerdir bu projeyi bekliyorum ama bana soracak olursanız süper kahramanlar aleminin bana göre en ilginç en harika en kral karakteri için ryan reynolds ismi biraz odun ve bi o kadarda extra light kalır...

  • Harika bir hamle olur. Cok gec kalinmis bir proje olarak goruyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir