3 Haziran 2005 14:52

X3 İçin Sırada

Sahipsiz kalan mutantları ne bekliyor?

Mathew Vaughn'un da X-Men 3 projesinden ayrıldığını bu sayfalarda okumuştunuz. Bryan Singer'ın ardından ikinci darbeyi alan mutantları neler bekliyor? AICN'ün bildirdiğine göre şimdilik iki yönetmen adayı…Fox ve Marvel Stüdyoları'na yakın kaynakların verdiği haberlere bakılırsa yapımcılar kendilerine yakın iki isimle görüşmelere başlamış. Mutantları sahiplenmeye aday ilk isim, Derin Karanlık ve Düşman Hattı'nın yönetmeni John Moore. Moore son filmi Anka'nın Uyanışı'nı Fox için çekmişti ve stüdyonun gözde yönetmenlerinden.X3'ün ikinci adayı ise Bitirim İkili serisinden anımsadığımız Brett Ratner. Her ne kadar film dünyasına komedilerle girmiş olsa da ünlü yönetmen daha sonra Kızıl Ejder gibi bir gerilim ve Gün Batarken gibi bir aksiyonla tarzını epey değiştirdi.Stüdyolar henüz bu haberleri doğrulamış değil ancak acilen yönetmen sorununu çözmek zorunda oldukları da gerçek. Mutantların başına gelecekleri görmek için beklerken Beyazperde.com'u tıklamaya devam edin, gelişmeleri kaçırmayın.
Yorumlar
  • su film cekilsin de Gambiti bi izleyelim ya

  • bence de çekilsin artık.aslında harıl harıl yönetmen aramanın mantığı yok.karakterler hazır,senaryo devam edecek 2. filmden.yani o kadar da zor bir filmmiş gibi arayışta olmanın mantığı yok.güzel bir yönetmen bulup başlanılsın artık.

  • çekecekseler çeksinler artık x men fanları sabırsızlanıyor ilk başta da ben wolverin sana hastayım...

  • x3 ilk ikisine göre daha iyi olmalı çünkü ilk iki çok iyidi.yönetmenin değişmesi kötü olmuş.filmi çekecek olan yönetmenin sorumluluğu büyük olacak.x men i anlatmak kolay iş değil.örümcek adamı çekmeye benzemez.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir