13 Mayıs 2003 23:41

Ya Kara Panter Ya Kanlı Bıçak

Çizgi roman uyarlamalarına, Blade serisiyle iyice alışan Wesley Snipes, bir diğer Marvel karakteri olan "The Black Panther" ile çizgi kahramanları ete-tırnağa büründürmeye devam ediyor. Blade 3 ya da The Black Panther arasında bir seçim aşamasında olduğunu dile getiren Snipes, gelecek yıl bu iki projeden birine başlamayı düşündüğü söyledi.Geceleri "Kara Panter" olup suçlularla savaşan, Afrika'lı Wakanda Kabilesi'nin lideri T'challa'nın maceralarını konu alan çizgi roman adını 70'li yılların efsanevi siyah hareketi Kara Panterler'den alıyor
Yorumlar
  • abi gider bu adama hepsi gider .bence wesley kutsalagac(hollywood) daki en iyi siyahi aksiyon oyuncusu , oynasin abicim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir