4 Mart 2005 13:56

Ya Öyle Olmasaydı?

11 Emmyli Nichols, Roberts'ın hatalarında dolaşıyor

Son filmi Closer'da başrolü Julia Roberts'a vermişti Mike Nichols. Oscarlı oyuncuyla arasından su sızmadığı söylenen yönetmen yeni romantik komedisi Seven-Year Switch için de Roberts'ı tercih etti.Angels in America ile geçtiğimiz günlerde 11 Emmy kazanan Nichols, son filmi Closer'ı tamamlar tamamlamaz yeni filminin çalışmalarına başladı. Seven-Year'ın senaryosunu da Roberts'a danışarak geliştiren yönetmen, yedi yıllık ilişkisini yeni bitiren bir kadının hayatını anlatacak. Roberts'ın canlandırdığı karakter geride bıraktığı yedi yılı parça parça yeniden yaşama şansı bulur ve bir zamanlar vermiş olduğu kararları değiştirerek, öyle olmasaydı nasıl olurdu sorusunun cevabını yaşayarak görme şansı yakalar.Nichols bu aralar, Monty Python and the Holy Grail'dan uyarlanan Monty Python's Spamalot'la uğraşıyor. Bu çalışmayı bitirir bitirmez de Seven-Year'ın çekimlerine başlayacak. Yönetmenin yeni tamamladığı ve post prodüksiyon aşamasında olan, Julia Roberts, Jude Law, Natalie Portman ve Clive Owen'ın rol aldığı Closer ise aralıkta sinemalarda olacak.
Yorumlar
  • Closer bu yıl sabırsızlıkla beklediğim filmler arasında. Julia Roberts son 2 yıldır bir iki film dışında hiç iyi rollerde yer almadı closer ve bu yeni proje ilaç gibi gelecek...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir