31 Ocak 2011 01:00

Yabancı basın Vadi için ne dedi?

Amerikan ve İngiliz basını, 27 Ocak'ta gösterime giren “Kurtlar Vadisi: Filistin” filmine büyük ilgi gösterdi

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA


İngiliz Guardian gazetesi, filmin gösterime girdiği günün “Ulusal Nasyonal Sosyalizm Kurbanlarını Anma Günü”ne (Nazi kurbanlarının anıldığı gün) denk gelmiş olmasına dikkat çekerken, ABD’li Los Angeles Time gazetesi ise “Bu film zaten gergin olan İsrail Türkiye ilişkilerini daha da gerginleştirecek” yorumunda bulundu.


KURTLAR VADİSİ: FİLİSTİN FİLMİNİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..


Necati Şaşmaz’ın canlandırdığı filmin başrol karakteri Polat Alemdar’ı Guardian gazetesi James Bond’a benzetirken, Los Angeles Times ise “Polat Alemdar, James Bond ile Rambo karışımı bir karakter” diye yazdı.

“Kurtlar Vadisi: Filistin” yurtdışında toplam 135 salonda gösterime girdi. Almanya’da “teknik nedenlerden ötürü” film gecikmeli olarak gösterime girebildi.

Yorumlar
  • ABD vietnamla ilgili ve afganistanla ilgili ve japonya ile ilgili filimler yapıyor insanları küçük düşürüyor birşey olmıyorda biz yapıncamı oluyor.Helal olsun.Şaşmaz kardeşlere

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir