26 Şubat 2004 13:08

Yakalarsam.. Bang Bang!

Robert Downey Jr. ve Kilmer'dan aksiyonlu kara komedi.

Senarist ve oyuncu Shane Black, ilk uzun metraj filmi için kamera arkasına geçmeye hazırlanıyor. Bir ara You'll Never Die In This Town Again adıyla anılan proje, adını yine başka bir ilginç isimle değiş tokuş etti: Kiss, Kiss, Bang, Bang. Projenin yapımcılığını, prodüktörlerin popstar'larından Joel Silver üstlenecek.Aksiyon-kara komedi türündeki proje için kamera önüne geçecek isimler ise, Robert Downey Jr., Val Kilmer ve Michelle Monaghan. İlki Hollywood'da artist artist dolaşan bir hırsız, ikincisi bir özel dedektif, Monaghan ise yükselmek isteyen bir aktris olarak karşımıza çıkacak. Bakalım endüstrinin aranılan senaristi, ilk yönetmenlik denemesinde nasıl bir iş ortaya koyacak. Hollywood aleminin madalyonunu tersine çevireceği söyleniyor da!..
Yorumlar
  • Robert Downey jr. da arka arkaya filmler çevirmeye başladı. Bence Robert Downey jr. rolünü çok güzel yapar. Onu böyle farklı rollerde görmeye alışığız. Filmde çok güzel olacak gibi. İnşallah Türkiye'de gösterime girer.....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir