25 Eylül 2009 10:12

Yakında, Nokta!

Derviş Zaim'in yönetmenliğini üstlendiği Nokta önümüzdeki aylarda vizyonda yerini alacak...

Derviş Zaim'in sessiz sedasız çektiği, öncelikle festival izleyicisi ile buluşturduğu Nokta'nın vizyona girmesini sabırsızlıkla bekliyoruz. Bakalım bu sıradışı çalışma Cenneti Beklerken gibi etkileyici ve kalıcı bir deneyime dönüşecek mi?Yönetmenin son filmi, bir zamanlar işlediği bir suç yüzünden azap çeken ve çektiği azaptan kurtulmaya çalışan bir adamın hikâyesini anlatıyor. Ahmet, yakın bir arkadaşının ön ayak olması ile tarihi değeri yüksek bir Kuran'ın çalınmasına istemeden bulaşır. Ancak kalkıştığı iş onu hiç istemediği bir noktaya sürükler. Geleneksel Osmanlı hat sanatının da organik bir biçimde dahil olduğu film, tıpkı bu sanat gibi tek ve kesintisiz bir plândan oluşuyor. Bu arada, Gaziantep, M1 Merkez'de Fiba Group yatırımıyla hayata geçirilen sinemalar, 30 Mayıs 2008 Cuma akşamı Nokta'nın Gala'sı ile perdelerini açıyor.
Yorumlar
  • tezhip üstat ve öğrencilerinin özellikle izlemesi gerekli bir film, değişik noktalara değindiği kesin,senaryosu pek şaşırtmasada.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir