23 Mayıs 2005 13:28

Yalanın Arkası Kesilmez

Cameron ve Arnie yeniden yalanların gerçeğinde

James Cameron, 1994 yapımı Gerçek Yalanlar'ına (Treu Lies) devam etmeye karar verdi. Hem de yeniden Arnold Schwarzenegger, Jamie Lee Curtis ve Tom Arnold'la.BBC'nin bildirdiğine göre Cameron'un gişede büyük başarı elde etmiş aksiyon komedisi beyazperdeye geri dönerken yeni yetme politikacımız Arnie'nin de aklını çelmiş. Karısından bile gizli ajan olduğunu saklamak zorunda olan Harry'nin eşi Helen'in daha hareketli bir hayat istekleriyle baş edememesi sonucu ortalığı karıştırmasıyla yaşananların anlatıldığı Gerçek Yalanlar devamı çekilmeye oldukça müsait bir film.Arnold'ın da projeye sıcak bakması Cameron'un heyecanını arttırmış olmalı. Ancak tüm ekibin yeniden bir araya gelip gelemeyeceği henüz netlik kazanmadı. Valinin cephesindeki gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar
  • Merakla bekliyorum...60'ına merdiven dayamışsa da bu adam bir numara yine...

  • meraba beyazperde.com üyeleri ben cemreözdemir. artık Arnold abimizin valiliği bırakıptasinamaya dönmesini beklemekten başka çareyok . filimleri bir çeksin ilk ben gidicem sinamaya.

  • Arnold Abimiz 60'ında Olmasına Rağmen Cekerim Diyosa Ozaman Çeker , Yakışırda Abimize SonunaKadar Arkasındayız , O Filimleri Çeksin İlk Sinamaya Gidecek Olan Benim .Cemre Özdemir

  • Ecet o film ( Lady' e ithafen ) İnşallah 2 sini aksatmadan kısa sürede vizyona sokarlar.

  • acaba bu film sonunda tango yaptıkları film mi?eğer oysa gerçekten hem komik hemde başarılı bir aksiyon filmiydi.. devamı için bişey diyemem tabii..arnold dede'nin kalbi yetese buyursun oynasın...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir