12 Ekim 2004 16:29

Yalnız Kadınlar

Binchy uyarlamasına Andie MacDowell

Son yılların popüler İrlandalı yazarı Maeve Binchy'nin romanı Yalnız Kadınlar Sokağı (Tara Road) beyazperde yolunu tuttu. Gillies MacKinnan'ın çekeceği filmde Andie MacDowell ve Olivia Williams başrolleri paylaşacaklar.Romanı, yönetmen ve Sol Ayağım'ı da yazan Shane Cannaughtan sinemaya beraber uyarlayacaklar. Biri Amerikalı, diğeri İrlandalı iki kadının hikayesinde, eşi tarafından aldatılan İrlandalı kadın bir rastlantı sonucu Amerikalıyla telefonda tanışır. Sorunları olduğu belli olan Amerikalı kısa bir dönem için İrlanda'ya gelmek istemektedir ve kiralayabileceği uygun bir ev arayışındadır. Ev değiş tokuşu yaparak Amerika'ya gitmeye karar veren İrlandalı'nın fikrini diğeri de beğenince, iki kadının birbirinden ayrı kaderleri kesişir.İtalyanca Aşk Başkadır romanıyla dünya çapında şöhret olan Binchy'nin romanlarının beyazperdeye uyarlanması uzun zamandır bekleniyordu. Bu yapımın ardından, ünlü yazarın diğer kitapları Geri Döneceksin ve Aşk Mutfakta Pişer'in de beyazperdeye uyarlanması an meselesi.
Yorumlar
  • maeve binchy nin en begendigim romanlarındandır ne zamandır beri sinemaya uyarlanacagını duyuyordum şimdi tastiklenince daha cok mutlu oldum insallah kitaptaki kadar güzel olur

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir