15 Haziran 2007 18:14

Yalnızlık Efsanesi

Will Smith'li bilim kurgu filminin afişleri meydana çıktı!

Constantine'in yönetmeni Francis Lawrence'ın yeni projesi I Am Legend, oyuncu kadrosunu tamamladıktan sonra çekimlere başladı. Filmde Will Smith'e eşlik edecek olan oyuncular, Thomas J. Pilutik ve Brezilyalı oyuncu Alice Braga. Richard Matheson'ın ünlü romanından uyarlanan film için hazırlanan ilk afişler de kısa sürede internette yerini aldı!Filmde yeryüzünde ayakta olan tek insan, "vampirleşen" kalabalıktan uzak durmaya çalışıyor. Uygarlıktan geriye kalanlar arasında huzurlu bir yaşam sürmeye çalışan Robert, zamanla kendisine gözünü diken vampirlerle mücadele etmek zorunda kalıyor.Uzun süre Ridley Scott ve Arnold Schwarzenegger ikilisi ile anılan projeyi bir dönem Michael Bay'in yönetmesi düşünülüyordu. Nihayet gerçek kadro ile çekimler başladı...Bakalım, ortaya adına yakışır bir film çıkacak mı?
Yorumlar
  • will smith e yakışır

  • Kitaba ne kadar bağlı kalınacağı konusunda kaygı duyan arkadaşlar, oyuncu seçiminden tutunda olayın geçtiği zamana eklenen yeni kararkterlerden olayın akışına dair aklınıza gelecek olan hemen herşeyde farklılıklar var. Ne yazık ki ana konunun aynı olması "kitabın filmi" denmesine yetiyor..Francis Lawrence Constantine deki başarısını tekrar sağlasa bile alıntı yaptığı kaynağa ne kadar saygısız olduğunu gösteriyor...hele ki will smith , ya sabır..En sevdiğim kitaptı

  • Hollywood un kendisini tekrarlamasından bahsediyoruz,ama aslında bence filme konu olacak hikayeler bitmek üzere gibi.En azından böyle filmlerde biraz kurgu derinliği senaryoda iyi hamleler ve tabiki de iyi görüntü efektleriyle bence iyi bir film olmasına hiç kimse engel olamaz.Ama amaç sadece stüdyaya aksiyon vari hızla para kazandırmaksa bence yine yanlı yoldalar,umarım artı yönüyle gösterime girer film.

  • I Am Legend çok ünlü bir bilimkurgu kitabının adı. Kitabı ben ne kadar zevkle okuduysam, tavsiye ettiğim arkadaşlar oldukça beğendi. Zaten bu kitap baz alınarak çekilen 2 film var. Zamanının en ünlü aktörlerinden Charlton Heston'ın oynadığı filmden sonra ne kadar kitaba bağlı kalınacağı bence ortaya çıkan film için önemli olacaktır.

  • bu konu üzerine çekilen acaba kaçıncı yapıt blade underworld ve daha bir çoğu birazdaha zorlayıp neden özgün senaryolar yapılmıyor yapanlar var en azından bunları örnek alsalar kadro yönetmen ne olursa olsun yapıt çok güzelde olabilir ama daha farklı özgün sernaryolar seyirciyi daha fazla tatmin ediyor daha fazla gişe başarası sağlıyor önyargılı olmak istemiyorum gelsin izleyelim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir