25 Eylül 2009 10:12

Yalnızlık Sonsuza Kadar!

Pixar'ın merakla beklenen animasyon filmi WALL-E yeni tanıtım görselleriyle dikkat çekiyor...

Yönetmen Andrew Stanton ve yaratıcı ekibi bu yaz dikkat çekici bir animasyon ile sinemalara geri dönüyor. Pixar'ın uzun bir süredir reklamını yaptığı WALL-E, romantik, komik ve hüzünlü bir hikayeye sahip.İnsanoğlu yeryüzünü bitirdikten sonra eşyalarını toparlar ve dünyayı terk eder. Fakat ayrılmadan önce bütün robotlar iptal edilmiş, sadece bir tanesi çalışır vaziyette kalmıştır. Yalnız robot, çok uzun bir yalnızlık döneminin sonucunda, terk edilmiş dünyada tek başına olmadığını fark eder. Bu keşif dünyanın ve insanların geleceğini değiştirecektir.
Yorumlar
  • ya arkadaşlar bu flm daha diyarbakıra gelmemiş!!! siz ne kadar şanlısınız....

  • izledigim en iyi animasyonlardan.dunyanin o anki halini gorunce inanamayacaksiniz hele o atmosferin ustunu kaplayan uydu yiginlari dunyayi cepe cevre sarmis ve yeni insanlik!tesekkurler Pixar!!!:)

  • Son zamanlarda türedikçe türeyen ve de türedikçe kötüleşen hayvan içerikli animasyonlardan sonra ilaç gibi geldi Wall-e. Tadı damağımızda kaldı, nakış gibi işlenmiş bir Pixar şaheseriydi Wall-e...Ve yine kırdı geçirdi, ve yine mükemmel olmuş ve yine bir Pixar şaheseri ve yine şapka çıkarıyorum..

  • film çok güzel olacak gibi...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir