4 Mayıs 2006 12:29

Yapamayacağı Şey Yok

Turistik, seksi biraz da gerilimli maceralar

Hugh JackmanWolverine olarak benimsemiş olsak da ünlü aktör kendini tek bir karakterle sınırlamamaya kararlı. IGN'in bildirdiğine göre Jackman, The Tourist adlı gerilimin başrolüne soyunmaya hazırlanıyor.Ünlü yapımcı Arnold Rifkin'in anlattığına göre Jackman'la görüşmeler devam ediyor ve her şey yolunda giderse aktör önümüzdeki hafta filmin altına imzasını atacak.Kimin yönetmenliğinde sinemalara geleceğini henüz bilmediğimiz gerilimde; hayatta yapamayacağı hiçbir şey olmadığına karar veren bir adamın hikayesi anlatılacak.Yapılabilecekler listesinde cinayetin de yer alması Jackman'lı The Tourist'i şimdiden ilginç kıldı.
Yorumlar
  • Ben Van Helsing de de beyenmiştim bence çok iyi oyuncu zaten Wolferine olmak bile bence yeterli ancak insanoğlu doymak bilmez

  • Hugh Jackman varsa filmde karizmanında olacağı kesin,oynadığı filmlere farklı bir hava katmayı başarıyor,ayrıca karaktere bürünüşüde çok iyi filme çok şey katacağı kesin konusununda ilginç olduğunu göz önüne alırsak güzel bir olacaktır.

  • Hugh Jackman varsa elbette muhteşem olacak.. karizması bir filmi izlenebilir kılıyor zaten.. umarım sinemalara gelir.. konusu da (pek detay verilmemiş esasında ama) güzel görünüyor.. umarım hayal kırıklığına uğramam.. byes

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir