12 Şubat 2015 15:45

'Yapışık Kardeşler'den sürpriz klip!

Ivana Sert 'Yapışık Kardeşler' için eğlenceli bir şarkı seslendirdi.

30 Ocak'ta vizyona giren 'Yapışık Kardeşler'densürpriz klip yayınlandı...

Filmin oyuncu kadrosunda da yer alan Ivana Sert,'Yapışık Kardeşler' için 'Bizimle Diyılsın' adlışarkıya filmin başrol oyuncuları İlker Ayrık veHakan Bulut'la klip çekti.

Kadın erkek atışması şeklinde ilerleyen şarkıdaİlker Ayrık ve Hakan Bulut, Ivana Sert’e rapyaparak eşlik ediyor. Ivana Sert, erkeklere“bizimle diyılsın” diyor; İlker Ayrık ve HakanBulut da erkeklerin sesi oluyor. Klip sevgililergünü vesilesiyle filmin sevenleriyle buluşmayıamaçlıyor.

Mikrofon başına geçen Ivana Sert’in seslendirdiği'Bizimle Diyılsın' adlı parçanın düzenlemesiniAlper Atakan yaptı.Şarkıda ‘fabrikasyon erkekler’den dert yanan IvanaSert “Bu şarkı sevgililer gününü bahaneler uydurupgeçiştirmeye çalışan tüm uyanık erkeklere gelsin”diyor.

Filmin konusu ise şöyle:

Halim ve Selim, Balıkesir’in küçük bir köyündemutlu mesut yaşayan yapışık kardeşlerdir. Herkestarafından çok sevilmektedirler. Tek dertlerievlenememektir. Köyün son kızlarını da isteyenyapışıklar, bir türlü hayırlı kısmetlerinibulamayınca yolları İstanbul’a düşer.

Ivana Sert - 'Bizimle Diyılsın':


Fragman:

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir