14 Temmuz 2003 16:31

Yaratık'ı Beşlemek!

James Cameron, Yaratık serisinin 5. filmi üzerine beyin cimnastiği yapıyor.

James Cameron BBC'ye verdiği bir röportajda yönetmenliğini David Fincher'ın yaptığı Yaratık 3 filmi hakkında kendisine sorulan bir soruyu yanıtlarken, serinin beşinci filmini çekmesinin olası olduğunu açıkladı. Yaratık 3 hakkındaki negatif yorumlarının ardından "belki bunların bir kısmını düzeltme şansım olacak" diyerek ağzındaki baklayı çıkaran Cameron yeni filmin pek çok yönden Yaratıklar'a benzeyebileceği yönünde ipuçları verdi. Yaratık 5'te bir grup yeni karakterin yer alacağı, her zamanki gibi Sigourney Weaver'ın ve büyük bir sürpriz olarak Arnold Schwarzenegger'in rol alması olasılığı da Cameron'ın ağzından kaçırdıkları arasında. Çekilme olasılığı konusunda çeşitli iddiaların sürekli ortaya atıldığı Yaratık 5 yönetmen Cameron'ın son açıklamalarıyla iyiden iyiye bir yılan hikayesine dönmüş durumda. Daha önce de Alien serisinin değişmez ismi Sigourney Weaver, Ridley Scott'la yeni filmin senaryosu üzerine konuştukları yönünde açıklamalarda bulunmuştu.
Yorumlar
  • Arnoldun 5.seride oynama şansı hiç yok gibi adam artık koskoca vali olmuş film artisliğini bıraktığını açıklamıştı öyle bir şeyler hatırlıyorum

  • yaa insallah bu arnold i katmazlar filme tam bi fiyasko olur predatorla olan hali neydi oyle aaa kabus gibi !

  • Valla Cameron ve Arnold seriyi güzel bir mecrada iyi bir sonla tamamlayabilirler, zaten Cameron yaparsa üzerinde fazla konuşmayada gerek yok bekleyecez bakalım.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir