19 Mayıs 2005 11:30

Yarı Şaka Yarı Ciddi

Jude Law yeni ortağını sevdi

Otostopçunun Galaksi Rehberi'nin şaşkın yolcusu Arthur olarak karşımıza çıkan Martin Freeman, Anthony Minghella'nın yeni filmi Breaking and Entering'te Jude Law'la başrolü paylaşacak.Law-Minghella ikilisinin üçüncü beraberliği olarak duyurduğumuz filmde Law, Londralı başarılı bir mimarı canlandıracak. Ancak genç ve ünlü mimarımızın hayatı kaçak bir göçmenle kesişince altüst olacak. Freeman'ı ise Law'ın iş ortağı olan başka bir mimar olarak seyredeğiz.Yeni projesiyle ilgili Ananova'ya konuşan Freeman bu filmin kendisi için bir dönüm noktası olduğunu düşünüyormuş. ''Benim için gerçekten önemli bir rol olacak. Çünkü genelde komedilerde gözüküyorum ama bu arada komediyle dram arasındaki dengeyi bulacağıma inanıyorum'' diyen Freeman'ı izlemek için sabırsızlanıyoruz.
Yorumlar
  • Bi kere o adama laf eden olursa karşısında beni bulur!!!Onu benden çok kimse sewemez...Yaptığı herşeyde yanındayım we gurur duyuyorum!!!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir