18 Temmuz 2006 10:15

Yarın Aslında Kanlı Dündü

İlginç bir korku filmi...

Yarın Aslında Dündü tadında bir korku filmi izlemeye ne dersiniz? The Deaths of Ian, Christina Cole ve Mike Vogel gibi oyuncuları ile benzer bir konsept üzerine bol kanlı bir korku filmi kurmayı hedefliyor...Dario Piana'nın yöneteceği filmde, ana karakter her gün farklı bir yaşama farklı bir ölümü bekleyerek uyanıyor. Ian'ın bedenine sığınacağı insanların hepsinin ortak özelliği ise cinayete kurban gitmeleri. İlginç!Başrolü paylaşan iki oyuncunun yeni Casino Royale'de de beraber olduklarını hatırlatalım.
Yorumlar
  • bencede beklielim görelim

  • Sana katılıyorum iyi bir film olacağınada inanıyorum..

  • Eğer ki Yarın Aslında Dündü filmi ile konsepti iyi yakalayabilirlerse, çok ilginç ve çok güzel bir film olacağını umuyorum. Büyük bir merakla filmi bekliyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir