12 Ağustos 2013 00:00

Yarışmayı kazananlar belli oldu!

Mynet Sinema'nın, Göster Gününü 2 filminin öngösterimi için düzenlediği yarışma sona erdi. Kazananlar belli oldu.

Mynet Sinema'nın, Göster Gününü 2 (Kick-Ass 2) filminin öngösterimi için düzenlediği yarışma sona erdi. İşte öngösterime çift kişilik davetiye kazanan şanslı okuyucularımız:

*Kazanan takipçilerimize e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

Göster Gününü 2 Filminin Öngösterimi
Yer: Cinemaximum Cevahir (İstanbul)
Tarih: 15 Ağustos 2013

Kazananlar:

Barış Kılıç

Meral Durak

Kudret Kaya

Serhat Özyurt

Nilgün Süllüoglu

Cahit Köksal

İpek Tunçel

Ayşenur Özyurt

Erkan Özcan

Şenay Sefer

Hakan Çelik

Evrim İncesu

Birgül Barçın

Ebru Kumaşçı

Murat Ozan Çetinkaya

Özgür Tuna

Yavuz Selim Kılıç

Esen Bekinkayan

Uğur Kamil Boz

Hülya Esmersoy

Sibel İşyar

İsa Aykurt

Yasin Türkan

Tuğçe Tuncel

Andaç Koyuncu

Emre Çetin

Emre Kaleli

Emre Özdemir

Mustafa Okşar

Mehmet Turan

Sezgin Torun

Recep Armağan

K. Serkan Çevikoğulları

Yunus Emrah İncikuşu

Hülya Tuzluklu

Mehmet Çakallıca

Sercan Aslan

Gamze Yücesivri

Yasemin Naz

Meryem Ünsal

Özhan Çuhadaroğlu

Alican Şensoy

Semih Semerci

Emre Çapik

Ramazan Kılıçer

Şahin Kepenek

Ersel Furkan Güven

Melih Anıl Nalcı

Ergin Yılmaz

Melih Subaşı

Abdullah Çağrı Yurtbahar

Ömer Topçu

Mehmet Güvenç

Veysi Polat

Büke Doğruoğlu

Cafer Karabulut

Özlem Sayaca

Aykut Altay

Yücel Kebelek

Görkem Girgin

Adnan Sönmez

Ersel Özen

Çağrı Kaya

Semih Gümüşkıran

Murtaza Umut Güntürkün

Ayşenur Aslan

Gökhan Kurudere

Özgür Kumru

Deniz Boyraz

Halilcan Kiriş

Volkan Kuzucu

Münevver Taşdelen

Taner Bartu

Ali İlhan

Harun Aydın

Halil Çiçin

Barış Balkan

Abdullah Kür

Ali Sevindik

Murat Topaçoğlu


Mynet Sinema Facebook Kampanyası Katılım Koşulları:
1. “Mynet Sinema Facebook Kampanyası” (“KAMPANYA”) Büyükdere Cad. No: 237 Noramin İş Merkezi A.103-A.104 Maslak-İstanbul adresinde mukim www.mynet.com (“Internet Sitesi”) sahibi Mynet Medya Yayıncılık Uluslararası Elektronik Bilgilendirme ve Haberleşme Hizmetleri A.Ş. (“MYNET”) tarafından gerçekleştirilmektedir.
2. Kampanya 01.08.2013 tarihinde başlayacak olup, 11.08.2013 tarihinde saat 17.00’de sona erecektir.
3. KAMPANYA, MYNET’in sinema servisi olan Mynet Sinema’nın https://www.facebook.com/MynetSinema adresli Facebook Hayran sayfası (“SAYFA”) üzerinde gerçekleştirilecektir. KAMPANYA katılım koşulları aşağıdaki gibidir. Katılımcılar KAMPANYA’ya katılmakla; aşağıda belirtilen koşulları tam ve eksiksiz bir biçimde okuduğu, anladığını, iradesine ve hukuka uygun olarak kampanya katılım koşullarının kendisini bağlayıcı nitelik kazanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
4. Katılımcılar, SAYFA üzerinde sorulacak olan sorunun doğru cevabını sinemaeditor@mynet.com e-posta adresine göndererek kampanyaya katılabilir. Doğru cevabı gönderen ilk 80 kişi Göster Gününü 2 Filmi Öngösterimi için 2 kişilik davetiye (“ÖDÜL”) kazanacaktır.
5. KAMPANYA’dan ÖDÜL kazanan talihliler 12.08.2013 tarihinde SAYFA üzerinde ilan edilecektir.
6. Öngösterime katılım için, etkinliğin yapılacağı sinema girişinde katılımcıların kimlik ibrazı gereklidir.
7. MYNET’e ve/veya bağlı şirketlerinin, iştiraklerinin, reklam acentelerinin çalışanları ve bu kişilerin birinci dereceden aile fertleri (eş, kardeş, ebevyn veya çocukları) ve/veya akraba olup olmadıkları dikkate alınmaksızın bu kişilerle aynı hanede yaşayan kişiler KAMPANYA’ya katılamaz.
8. MYNET; işbu Katılım Koşulları’nı, herhangi bir zamanda ve tek taraflı olarak değiştirebilir, genişletebilir yahut daraltabilir veya KAMPANYA’yı dilediği zaman (KAMPANYA’ya başlamış bile olsa, her aşamada) herhangi bir gerekçe göstermeksizin iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda katılımcı MYNET’e karşı herhangi bir hak, alacak, talep ve şikayet ileri sürmeyeceğini beyan, kabul ve taahhüt eder.
9. KAMPANYA süresince, aynı katılımcı yalnız bir kez ödül kazanabilir. Farklı e-mail hesaplarıyla aynı kişi tarafından gönderilen kayıtların tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunulmaksızın katılımcı KAMPANYA dışında bırakılacaktır.
10. Katılımcılar, KAMPANYA’ya katılırken, Facebook hesapların üzerinden MYNET tarafından kendileri ile iletişim kurulmasına ve kendilerine email gönderilmesine izin vermek zorundadırlar.
11. Katılımcılar, KAMPANYA katılım formunda verdikleri bilgilerin (ad, soyad, adres, iletişim ve e-posta) doğru olduğunu kabul ederler. Ayrıca MYNET bütün katılımcılara her türlü bilgilendirme, reklam ve KAMPANYA SMS ve e-mail gönderme hakkına sahiptir. Katılımcı ve talihliler KAMPANYA’ya katılmakla bu izinleri vermiş sayılırlar.
12. MYNET, Katılımcıların yazdıkları mesajları/yorumları yayınlama, dilediği yerde ve dilediği şekilde açıklama ve kullanma hakkına sahiptir. Katılımcılar, KAMPANYA’ya katılmakla işbu mesajların/yorumların MYNET tarafından KAMPANYA süresince veya sonrasında kullanılması halinde, MYNET’ten hiçbir hak veya alacak talep etmeyeceklerini, MYNET tarafından kopyalanmasını, işlenmesini, değiştirilmesini ve yayınlanmasını engellemeyeceklerini, peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılırlar.
13. Katılımcılar, KAMPANYA katılımı için SAYFA’ya gönderdikleri bilgilerin hukuki açıdan kendilerine ait olduğunu, herhangi bir şekilde 3. kişilere ait fikri mülkiyet, özel ve kamu hukukundan doğacak haklara ya da uygulanacak genel kanun, tüzük veya yönetmelik ve ilgili mevzuata aykırılık teşkil etmeyeceğini aksi halde doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükten sorumlu olacaklarını kabul eder. Katılımcılar üçüncü şahısların haklarını ihlalden kaynaklanan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğun münhasıran kendilerine ait olduğunu kabul ederler. Böyle bir durumun tespiti halinde kazanan katılımcının ödül kazanma hakkı elinden alınır.
14. Bu KAMPANYA’ya, KAMPANYA’nın başlangıcı olan 01.08.2013 tarih itibariyle 18 yaşını doldurmamış olanlar katılamaz; katılmış ve kazanmış olsa bile ödülleri alamazlar.
15. Hediye kazanma ve alma hakkı satılamaz, devredilemez ve ertelenemez.
16. Bu KAMPANYA Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.
17. KAMPANYA esnasında, ödülü kazanmak amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda, bu kişilerin KAMPANYA’ya katılım kayıtları sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir. MYNET, hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.
18. KAMPANYAnın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablolu ya da kablosuz Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, KAMPANYA’nın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, KAMPANYA kapsamında kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile katılımcının zarar görmesi sebebiyle MYNET hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
19. MYNET, ödülün açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da web sayfasında yer alan datalarda oluşabilecek eksik ve/veya yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz.
20. İşbu Kampanya Katılım Koşullarından kaynaklanan uyuşmazlıklarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri münhasır yetkilidir.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir