7 Eylül 2006 11:56

Yaşamın Kıyısından Karakterler

Fatih Akın'ın yeni filmi kıyılardan yola çıktı!

Yaşamın Kıyısında'nın çekimlerine Almanya'dan sonra Türkiye'de devam eden Fatih Akın, yakında filmini Corazon Film / Anka Film işbirliği ile vizyona sokmaya hazırlanıyor.Filmin temel öykülerini şimdilik açıklamayan Akın, Almanya, İstanbul ve Karadeniz'de yaşayan, farklı cinsel kimliklere sahip karakterlerin öykülerini anlatıyor. Nurgül Yeşilçay, Baki Davrak, Tuncel Kurtiz ile müthiş Hanna Schygulla'nın oynadığı filmde, Yeşilçay lezbiyen bir karakteri canlandıracak.Yönetmen film üzerine yaptığı açıklamalarda, dünya sinemasının daha fazla politika yapmasından hoşlandığını ve filmiyle cinsel kimlikler üzerinden bu eğilime katkıda bulunacağını söylüyor.
Yorumlar
  • fatih akın film yaparda ona kötü demek olur mu?mükemmel bir filme hazı olun bence...

  • aylardır bu filmi bekliyorum girsede biran önce izlesek....

  • ne zaman gösterime girecek acaba?bekle bekle nereye kadar.. :)

  • fatih akın var ve nurgül yeşilçay bir filmden daha ne beklenebilirki

  • Fatih hocam; bu filmde sizinle çalışmaktan büyük keyf aldım. Nurgül Yeşilçay'ın hapishanedeki gardiyanı oldum. ama ondan ötesi sizinle birlikte çalışmak bernim için çok büyük bir onurdu. Filmi sabırsızlıkla bekliyorum. Başka bir zamanda başka bir projenizde görüşmek üzere....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir