28 Mart 2011 00:00

Yastık yokmuş, sevişmişler!

40 yıl sonra ortaya çıkan gerçek...

Hollywood, 1970'lerde bir seks sahnesiyle sarsılmış ve oyuncuların gerçekten seviştiği iddiaları ortalığı kasıp kavurmuştu. Yeni yayımlanacak kitap da, 1973 yapımı 'Don't Look Now' adlı filmin meşhur sahnesiyle ilgili Hollywood dedikodularının tamamen doğru olduğu ortaya koydu.

Variety dergisinin eski editörü Peter Bart, 'Infamous Players: A Tale of Movies, the Mob, (and Sex)' adlı kitabında Paramount Pictures'ın genç bir yöneticisi olarak filmin çekildiği Venedik'teki sete yaptığı ziyaretleri anlatıyor.

İşte o sahneler...

Kitabın bir kopyasını ele geçiren The Hollywood Report'a göre, Bart, sahnenin çekimini izlediğini, oyuncular Donald Sutherland ve Julie Christie'nin tamamen çıplak olduğunu aktarıyor.

Bart, "Artık rol yapmadıkları açıktı. Kamera önünde seks yapıyorlardı. Yönetmene döndüm ve 'Kes demeni beklemiyorlar mı?' diye sordum. 'Sadece sahneyi çektiğimden emin olmak istiyorum' dedi" diye yazıyor ve gördüklerinin sahnenin ötesine geçtiğini aktarıyor.

Kitapta ayrıca, film çekildiği sırada Christie ile ciddi bir ilişkisi olan aktör Warren Beatty'nin çok öfkelendiği ve sahnenin çok müstehcen olduğu gerekçesiyle düzenlenmesini istediği de anlatılıyor. Kitap Mayıs ayında piyasaya çıkacak.

Yorumlar
  • çoğu filmde ve dizide olan şeyler bunlar şaşırmadım...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir