21 Şubat 2018 09:52

Yatarak film izleme keyfi İstanbul'da!

Mars Cinema Group bünyesinde Cinemaximum’u sinema zincirini satın alan Güney Koreli 'CJ CGV' şirketi, yatak şeklinde sinema koltuklarını İstinyepark'ta denedi.

2017 sonunda Güney Kore'nin sinema salonları devi CJ CGV, Türkiye'nin en büyük sinema zinciri Mars Cinema Group'u bünyesine kattı.

Şirket öncelikli olarak Güney Kore'de yaygın olan yatak şeklinde sinema koltuklarını ilk kez İstinyepark'ta denedi. Bu sinema salonu için özel bir alan hazırlandı. Loca bölümlerinin 150 TL'ye satıldığı sinemada biletler mısır ve içecek sınırsız olarak verilecek şekilde tasarlandı.Özel bir VIP Lounge alanının bulunduğu sinema salonları bakalım ülkemizde kalıcı olacak mı. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir