8 Temmuz 2011 00:00

Yavuz Bingöl, Osman Baydemir'i oynayacak

Filmin oyuncu kadrosu hayli çarpıcı...

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın Trabzon'un Çayırbağı Beldesi Belediyesi'ne hediye ettiği bir itfaiye aracının yaptığı bin 200 kilometrelik yolculukta başına gelenler beyaz perdeye aktarıldı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nin Trabzon'un Çayırbağı Beldesi Belediyesi'ne hibe ettiği bir adet itfaiye acının serüveni beyaz perdeye taşınıyor. Yönetmenliğini Murat Saraçoğlu'nun yaptığı 'Yangın var' adlı filmin başrollerinde Osman Sonant ve Nezrin Cavadzade' paylaşırken, filmde Yavuz Bingöl, Erkan Can, Şerif Sezer, Settar Tanrıöğen, Gaffur Uzuner ve "Çok Güzel Haraketler Bunlar" adlı sitkomda büyük beğeni toplayan Metin Yıldız da rol alıyor.

Tarihi Kervansaray Otel'in avlusunda kurulan platoda çekimleri süren sinema filminde Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'i canlandıran Yavuz Bingöl, bu filmde kendisini konuk oyuncu gördüğünü belirterek, "Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı'nı oynuyorum. Hoş, politik komedi diyebileceğimiz bir hikaye. İnandığım, sevdiğim, beğendiğim bir hikaye. Ülkemizin de böyle bir hikayeye şu dönemlerde, şu günlerde ihtiyaç var" dedi.

Yorumlar
  • Güzel bir senaryo.Toplumumuzun şu an ihtiyacı olan bir hikaye.Ben Osman Baydemir'in bu yaptığı inceliği bilmiyordum.Birbirimize sadece ideolajik ve etnik olarak baktığımız bu günlerde siyasi karekterlerin içinde olan insani duyguları göreceğimiz için memnunum. Siyasi fikirleri olarak hiç bir değerlendirmeye almadan Osman Baydemir'e yaptığı bu incelik için teşekkür ederim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir