17 Kasım 2006 13:34

Yaz Kampı Buzzz Gibi!

Gina, çocuklar için çalışıyor!

Aktris Gina Gershon, kardeşi Dann Gershon ile birlikte bir çocuk kitabına imza atmış. DreamWorks de Camp Creepy Time'daki potansiyeli keşfetmiş ve kitabı sinema filmi yapmaya karar vermiş. Hatta Richard LaGravenese senaryoyu yazmaya başlamış bile.Kitapta sıkıcı yaz kamplarından birine giden bir çocuk, kamp sahiplerinin gizli amaçlarını keşfediyor: Kamptaki bütün çocuklar başka gezegenlerde sergilenmek üzere canavarlara dönüştürülmektedir!Gina Gershon'ı Bound ve Showgirls filmlerindeki cesur ve dikkat çekici oyunculuğundan hatırlayabilirsiniz!
Yorumlar
  • ilgi çekilesi bir konusu yok...sıradann...

  • devamıunı haddim olmadığı halde getiresim geldi:sonrasında çocuklar o kadar büyülenirler ki bu olaylar karşısında.. kendi "türlerine" karşı yapılanların intikamını "büyüklerden" fazlasıyla alırlar..yine de başarılar dileyelim..

  • Kötü bi film olacağı hemen anlaşılıyor..

  • Çocuklar için yapılacak vasat bi film gibi geldi bana..

  • Tam bir fiyasko olacak konudan da belli...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir