5 Temmuz 2006 09:43

Yazın SineTek'lemek Yok!

SineTek Avrupa sıcaklarda hız kesmiyor...

Ankara Sinema Kültürü Derneği tarafından, Tüze Grup ve Radyo ODTÜ'nün katkılarıyla gerçekleştirilen SineTek Avrupa gösterimleri yaz aylarında devam ediyor.Temmuz ayının ilk filmi, Türk sinemasının en yetenekli yönetmenlerinden Reha Erdem'in ilk uzun filmi A Ay. Sonraki film, ünlü yönetmen Antonio Mercero'nun son filmi, hasta çocukların yaşamına özgün bir bakış atan Dördüncü Kat. Ayın son iki filmi ise İtalya'dan: Bir İnsan Daha ve Ruhun Yeri.SineTek Avrupa her perşembe saat 19:30'da Tüze Ankapol sinemasında izleyicilerini bekliyor. Filmlerin Türkçe altyazılı gösterildiğini hatırlatalım.
Yorumlar
  • Sonunda değil, Sinetek zaten yıllardır aralıksız her perşembe bir özel avrupa filmini biz Ankaralı sinemaseverlerle buluşturan sürekli bir festival..

  • sonunda ankarada bir festival 4 gözle bekliyoruz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir