1 Kasım 2006 01:12

Yedi'den Sonra Ne Gelir?

Kült David Fincher filmine kardeş...

Cadılar Bayramı'nın en bomba haberi bu olsa gerek. Bloody Disgusting ve Moviehole gibi sitelerin bildirdiğine göre, 90'ların en önemli filmleri arasında kabul edilen David Fincher imzalı çağdaş klasik Yedi'ye kesinlikle bir "öncül" devam filmi geliyor. Hatta Yedi öncesi olayları gösterecek film için çalışmalar sessiz ve derinden başlamış bile.Virtue (Erdem) adını taşıyacağı söylenen proje henüz senarist bulma aşamasında. Brad Pitt, Morgan Freeman, Kevin Spacey ve hatta orijinal filmin yönetmeni Fincher'ın öncül filme katkıda bulunup bulunmayacağı henüz belli değil. Gelişmeler için gözünüz Beyazperde.com'da olsun. Eğer söz konusu haber bir Cadılar Bayramı balonu değilse, zamanla güzel şeyler duyacağız demektir!
Yorumlar
  • 7 bence yeterince tatmin edici bir filmdi ve sonu da namına yakışır bir tamamlayıcılıktaydı. Akabinde gelecek bir öncel film eğer işlenişi bakımından Yedi'yi sollamassa gereksiz bir zorla devam filmi olacaktır.

  • umarım güsel olur.bence gerek yoktu böle bi filme.

  • yediden sonra gelse gelse sekiz gelir:))))ilk filmin gölgesinde kalacaga benziyor

  • umarım balon değildir.yada balon olsa dahi umarım birilerine bi kaç fikir vermiştir.siz charlie kaufman severmisiniz?.yedi benzeri bi film.yönetmen fincher.oyuncular spacey, pitt,freeman :))) bide senaryoda kaufman ( aman allahım :)

  • umarım bu projede Fincher'ın adı geçmez.Yoksa kendine ve kariyerine büyük bir kötülük yapmış olur...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir