13 Mayıs 2003 23:41

Yeni 007 Kızı Denise Richards

James Bond'un yeni "çalışma arkadaşı" en son 007 macerasının çekimlerini tamamladı. Starship Troopers'ın genç ve güzel yıldızı Denise Richards, son Bond Filmi "The World Is Not Ehough" ile kariyerinin en iyi deneyimini yaşadığına inanıyor.Sadece 27 yaşındaki seksi yıldız, Dr Chirstmas Jones rolü ile şimdiye kadarki en genç Bond kızı ünvanını da eline geçirmiş bulunuyor. Filmde, Dr Jones kendini bir nükleer santralin kapatılması için gözlemci olarak gönderildiği Çeçenya'da, kötülerle bir kez daha Pierce Brosnan tarafından canladırılan James Bond arasındaki mücadelenin ortasında buluyor.
Yorumlar
  • en genç bond kızı olmasının yanında en güzel bond kızıda bence denise richards.ben filmi izledim çok iyiydi tavsiye edilir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir