25 Eylül 2009 10:12

Yeni Afiş

Merakla beklenen Watchmen projesine ait teaser afiş sinema dünyasına sunuldu...

Watchmen hazırlık aşamasında beklenenden çok daha fazla ilgi gördü. Alan Moore'un projeyle ilgili hoşnutsuzluğu, davalar ve diğer haberler filmin oldukça işine yaradı. Comic Con 2008 için hazırlanan çeşitli afişlerin ardından teaser afiş de geldi. Afiş filmin (ve kaynak çizgi romanın) başlangıç bölümlerinden birini gözler önüne seriyor. The Comedian trajik bir şekilde pencereden düşüyor. Dileriz 2009 yılında çok gecikmeden sinemalarda izleme imkanı buluruz. Bu arada çizgi romanın Türkçe versiyonu da raflarda yerini almış olur herhalde.
Yorumlar
  • beğenirler beğenmezler ancak fragman harika xmen tarzı belkide fantastik dörtlü gibi ama ilgi çekici olduğu kesin

  • afişini beğenmedim.

  • Fragmanından gördüğüm kadarıyla çizgi romanın felsefesini pek anlamamışlar. Karakterler X-men üyeleri gibi verilmiş. Halbuki süper güçlerinin olmaması lazım. Bu yeni pazarlama teknikleri ise işe yaramaktan çok daha da batırıyor.

  • Afiş bile kurtaramaz, Alan Moore un öfkesinden filmi...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir