15 Nisan 2016 09:46

Yeni Avatar geliyor

James Cameron, dört yeni Avatar filmi çekeceğini açıkladı.2009 yılında vizyona giren fantastik epik film Avatar’ın yaratıcısı James Cameron, müjdeyi verdi. Dünyada büyük yankı uyandıran gişe rekortmeni film bir seriye dönüşecek ve dört yeni Avatar izleyeceğiz.


Başlangıçta iki yeni Avatar çekmeyi planladığı söyleyen James Cameron, dünya çapında ünlü birçok sanatçı ve tasarımcı ile dört kişilik bir senaryo ekibiyle görüştükten sonra elinde çok fazla materyal bulunduğunu ve iki filme sığdıramayacağını düşünüp dört film çekmeyi planladığını belirtti.


Çok az kişinin yeni Avatar projesiyle ilgili materyalleri gördüğünü ancak hepsinin söyleyecek söz bulamayarak yanından ayrıldığını belirten Cameron, yeni seriyi “saf hayalgücü” olarak tanımlıyor.


“Dört filmin de ayrı ayrı bir şeyler ifade edeceği, ancak birlikte bir efsaneye dönüşeceği bir proje yapmaya karar verdik.” diyor ünlü yönetmen, projesinden bahsederken. “Bana güvenin, bu filmler öncelikle sinemada ve büyük ekranlarda izlenmek için tasarlanıyor” diyerek sinemada izlenmesi gerektiğini de eklemeyi unutmuyor.


İkinci Avatar filmi 2018’de, üçüncü 2020’de, dördüncü film 2022’de ve serinin son filmi de 2023’te gösterime girecek.

Andaç Üzel

Yorumlar
  • Avatar 2 için yönetmen 4 kere resmi açıklama yaptı. Şu zaman olacak bu zaman olacak diye. Şimdide 2018 ertelenmiş. Zor böyle giderse.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir