25 Eylül 2009 10:12

Yeni Avatar Yıldızları

Stephen Lang ve Michelle Rodriguez, yarı animasyon James Cameron projesine katıldı!

James Cameron'ın ilgi çekici Avatar projesi ile ilgili gelişmeleri eksiksiz aktarıyoruz. Yakın takibe aldığımız projenin oyuncu kadrosuna Stephen Lang ve Michelle Rodriguez katıldı.Dev bütçeli proje, animasyon ile gerçek görüntüleri buluşturacak ve dijital 3-D tekniği ile çekilecek. Peter Jackson'ın Weta Digital adını taşıyan şirketi filmin görsel efektlerine katkıda bulunacak. Gerçek oyuncularla sanal kahramanları kusursuz bir şekilde buluşturmayı amaçlayan film, dünyalılar ile başka bir gezegende kendi kurallarına göre yaşayan Na'vi uygarlığı arasındaki ilişkileri anlatacak.
Yorumlar
  • arkadaşalr bu bizim sandığımız avatar değil bu james cameron"un avatarla ilgisi olmayan projesi bizim dediğimiz avatar last airbender james cameron avatar adını"ın haklarını aldığı için filmin adı the last airbender olacakmış anlamışsınızdır gerekli bilgiyi bu siteden bulabiirsiniz http://atlab.aceboard.com/index.php?login=218764&rub=Forum Avatar: Son Havabükücü avatarla ilgili herşey

  • bu çizgi filmi çok severim.cnbc-e de yeni bölümlerini veriyor.ancak nickelodeon da book 1 de kaldı ya!gıcık oldum işte ona.bir book 2 ye geçemedi ya helal olsun yani bu nickelodeon a:)))

  • "avatar the last airbender" beğeniyle izlediğimiz anime tribinde, nikolodin çenıl da yayınlanan bir zamanlar cnbce'de de sabahın köründe yayınlanan çizgi filmdir.. süperdir, hastasıyızdır.. bir an önce gelsindir.. ana lucia'nın oynaması da beni ayrı bi sevindirdi..

  • ana lucia olarak gönülleri fethetti görmek lazım güçlü kız imajı var

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir