12 Mart 2007 12:16

Yeni Başlayanlar İçin Hayvanlar Alemi

Naomi Watts, yılan ve kurbağaların arasında aradığı aşkı buldu!

Amy Sutherland isimli yazarın Kicked, Bitten and Scratched kitabı beyazperde yollarına çıktı. Todd Louiso ve Jacob Koskoff'un senaryosunu yazdığı proje romantik bir komedi filmi olarak karşımıza gelecek. Filmin belli olan ilk romantiği ise, Oscar törenlerinde Nicole Kidman ile kameralara gülümseyen Naomi Watts!California'da vahşi ve egzotik hayvan bakımı konusunda eğitim veren bir programda yaşananları konu edinen kitap, insan-hayvan iletişimi konusunda eğlenceli öyküler anlatıyor. Programı başarıyla bitirenler her türlü vahşi hayvanı rahatlıkla kontrol altına almayı öğrendiği için değişik alanlarda çalışabiliyor. Michael Haneke'nin yeni Funny Games'inden sonra David Cronenberg'in merakla beklenen Eastern Promises filminde rol alan Watts'a kimin eşlik edeceği de, tıpkı yönetmen koltuğu gibi belirsizliğini koruyor.Proje, egzotik bir eğitimci-talebe ilişkisi ortaya koyacak.
Yorumlar
  • Naomi watts ile ilgili çıkan sinema haberlerini okuyunca acayip heyecanlanıyorum. Bu kadını sinemada görmek beni cok heyecanlandırıyor. Eastern promises ve fnny gamesi izledim. Yani oyunculuğu konusunda yapılabilecek kötü eleştiri bulmak çok zor. Çok hisli bir kadın oynadığı her karaktere ruh katıyor, neyse filmle ilgili haberleri merakla bekliyoruz...

  • hayvan sevmek güzel bir şey ama apartman dairesinde oturuyorsan zor ya:(

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir