7 Haziran 2010 00:00

Yeni 'Batman'de Joker yok

'Batman' serisinin üçüncü filminde Heath Ledger'ın unutulmaz performansıyla akıllara kazınan Joker karakterinin yer almayacağı açıklandı.

Christopher Nolan'ın yönettiği Batman serisi, planlanırken 'Joker' karakterinin 'The Dark Knight'tan sonraki üçüncü filmde de olması planlanmıştı. Ama Heath Ledger'ın trajik ölümü sonrası planlarda değişiklik yapmak zorunlu hale geldi. Ya Joker'i başka bir oyuncu canlandıracaktı ya da üçüncü filmde Joker olmayacaktı.

Heath Ledger'ın sinema tarihine geçen performansı sonrası başka bir oyuncunun bu rolü oynaması kimsenin istediği bir şey değildi ve Joker yeni filmin hikayesinden çıkarıldı.

Şimdi yeni filme hanig kötü karakterin dahil olacağı ve o 'kötü'yü kimin canlandıracağı merakla bekleniyor.

Sinema tarihinin en iyi çizgi roman uyarlamaları arasında yer alan Nolan imzalı 'Batman Begins/ Batman Başlıyor' ve 'The Dark Knight/ Kara Şövalye'nin ardından çekilecek üçüncü film 20 Temmuz 2012'de gösterime girecek.

Özellikle serinin ikinci filmi 'The Dark Knight' eleştirmenler tarafından büyük övgü almış ve tüm zamanların en fazla izlenen filmlerinden biri olmuştu. 2000'lerin en iyi filmleri arasında gösterilen 'The Dark Knight' Ledger'ın Oscar alan performansıyla da sinema tarihine geçti.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir