25 Mayıs 2015 09:25

Yeni bir korku dalgası geliyor

The Gallows'un fragmanı tüylerinizi ürpertecek

Yeni film The Gallows öğrenciler tarafından kaydedilmiş görüntülerden oluşuyor. 'Blair Cadısı'yla tutulan bu yöntem korku sinemasında hâlâ popülerliğini koruyor.


'Ruhlar Bölgesi' ve 'Paranormal Activity' filmlerinin yapımcılarının sunduğu filmin yönetmenleri Travis Cluff ve Chris Lofing.

The Gallows eski bir tiyatro oyununu tekrar sahneye koymak isteyen bir grup genci takip ediyor. Bu eski tiyatro oyunu daha önce başrolde oynayan öğrencinin ölümüne sebep oluyor. Sahnede korkunç bir kaza geçiren öğrenci boğularak hayatını kaybediyor. Yeni öğrencilerin aynı oyunu oynamak istemesi okulda bazı hoş olmayan şeyleri canlandırıyor.

Bu tarz korku filmlerinde gençlerin öğrenmediği bir şey varsa o da gece yarısı kimsenin olduğu okula girmemeleri gerektiği... Bu öğrenciler tiyatro salonunu oyun için düzenlemek için giriyorlar. Fakat bu filmi gördükten sonra tiyatro salonunu boyamaya gönüllü olmayacaksınız!

FragmanFilm Türkiye'de 24 Temmuz'da gösterime girecek!

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir