25 Eylül 2009 10:12

Yeni Bir Teoman Filmi

Müzisyen Teoman ikinci sinema filmine hazırlanıyor. Bu defa projede Hayko Cepkin'le çalışacak...

"Kısacası, hataları barındırdığı kadar bazı noktalarda sinemasal anları da yakalamayı başarmış bir film Balans ve Manevra. Teoman bunu öğrencilik filmi olarak gördüğüne göre, pekala bundan sonraki filmlerinde eksiklerini giderme şansına kavuşabilir. Artık kurguya dair de daha birinci elden bir fikri olduğuna göre, kurgunun senaryo ve set aşamasında kafada çözülmesinin, bu filmde göze batan bazı acemiliklere çözüm olacağını fark edebilecektir mesela..."Teoman'ın ilk sinema filmi Balans ve Manevra vizyona girdiğinde, film hakkındaki yazımızı bu cümleyle bitirmiştik. Teoman bir tv kanalında ikinci filmine hazırlandığını ve Hayko Cepkin'le çalışacağını açıkladı. Cepkin müzik hayatının dışında oyunculukla da ilgileniyor, Çocuk filmi için kamera önüne geçmişti.
Yorumlar
  • Balans ve Manevra herşeye rağmen fena değildi , merakla bekliyoruz

  • henüz dün akşam devrim arablarını izleme fırsatı buldum.ve o kadar duygulandım ki , işte bir Türk filmide güzel bir tarihi güzel bir duyguyla anlatmış dedim.müzikleri,senaryosu,kurguları oyunculukları zirvede olan bir filmdi benim için.türk sinemasında bu tarz filmlerin daha sık yapılması için neler yapılması gerekiyorsa turizm ve kültür bakanlığının bence el atması lazım.böyle yetenekler böyle yapımlar boşa gitmemeli bence..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir