14 Mart 2007 21:17

Yeni Eurimages Temsilcileri

Mehmet Demirhan ile Bülent Gündüz...

Telif Hakları ve Sinema Genel Müdürü Selahattin Ertaş, Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç'un talimatıyla Eurimages temsilciliğine Mehmet Demirhan ile Bülent Gündüz'ün getirildiğini açıkladı. Türkiye'nin Eurimages'daki ilk temsilcisi Faruk Günaltay, 1993 - 2005 yılları arasında Türkiye'yi temsil etti. Daha sonra bu görevi üstlenen Dr. Ahmet Boyacıoğlu ve İhsan Kabil yaklaşık iki yıl Türkiye'nin Eurimages temsilciliğini yaptı. Yeni Eurimages temsilcileri olan Mehmet Demirhan, Kanal 7′de Dış Kaynaklı Program Müdürlüğü, Bülent Gündüz ise Ankara Sinema Kültürü Derneği Yöneticiliği yapıyordu.
Yorumlar
  • Az laf ,çok faal istiyoruz.

  • Tabi görmek Lazım önce ama şimdikini görünce pek bir ışık olmuyor.yaptıkLarı yapacakLarının teyminatıymış gibi geLiyor...

  • Arkadaslar bir kisiyi tanimadan yorum yapmanin dogru bir davranis oldugunu dusunmuyorum. Mehmet Demirhan'i tanirim ve sizin de tanisaniz benim gibi seveceginize inandigim seker gibi bir insandir. Sadece sinema degil felsefe alaninda da parmakla gosterilecek biridir. Gorevini layikiyla yerine getirecegine inaniyorum. Lutfen biraz daha acik fikirli olalim ve insanlari etiketlemeyelim. Sonra bize "Unforgiven" demezler mi?

  • haberde adı geçen isimleri tanımasam da sarı rumuzlu arkadaşın Cumhuriyet reklamına yaptığı gönderme beyazperde.com tarihinde okuduğum en gerçekçi yorum.seni alkışlıyorum.Cumhuriyetimize sahip çıkalım!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir