7 Haziran 2011 00:00

Yeni filmini sır gibi saklıyor

Şahan Gökbakar, 'Recep İvedik'siz bir film daha çekecek.

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN..


Şahan Gökbakar, ‘Recep İvedik’ serisiyle 3 yılda 11 milyon 960 bin 599 izleyiciye ulaştı. Filmlerinin yönetmeni olan kardeşi Togan Gökbakar’ın askerlik görevi nedeniyle bu yılı ‘Recep İvedik’siz geçiren Şahan Gökbakar, yeni sezona iki film hazırlıyor.

“Tek rakibim ‘Recep İvedik’, ikinci film de rekor kırmaya aday. Şampiyon da belli ikinci de” diyen Şahan Gökbakar, reklamlarda birinciliği elde etti. Akademetre’nin yaptığı araştırmaya göre Şahan Gökbakar’ın rol aldığı reklam filmleri bilirnirlikte ilk sırada bulunuyor.


FİLMDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..

Tüm eleştirilere ve şikâyetlere rağmen eşcinsel tiplemesiyle ekranlara gelen Burçin Bildik, listede ikinciliği elde etti. Hülya Avşar ile Kenan İmirzalıoğlu üçüncü, Beyazıt Öztürk ile Erdal Özyağcılar dördüncü, Emir Berke Zincidi beşinci, Kıvanç Tatlıtuğ altıncı ve Beren Saat yedinci oldu.

Gökbakar, sinemadan sonra reklamlarda da birinci olmasını “Babadan değil alın terinden. Alın teriyle birinci oluyorum. Alın terim insanların bana olan sevgisidir. Bedavadan birinci olmuyorum. Bunun da haklı gururunu yaşıyorum” sözleriyle yorumladı.

Yorumlar
  • SIR GİBİ SAKLIYOR NEYİ SAKLIYOR ANLAMADIMKİ... 2-3 BERBAT ÖTESİYDİ... ADAMIN PARASI BİTTİMİ OTURACAK BİR GECEDE SAÇMA SAPAN BİRŞEYLER YAZACAK SONRADA KARDEŞİYLE BİRLİKTE ÇEKECEK... KEMAL SUNAL'IN 40 YILLIK SANAT HAYATINDAKİ KAZANCI BU ADAM SAÇMA SAPAN BR FİLMLE BİR GECEDE KAZANIYOR... BU FİLMİN 4.SÜNE GDECEKLERE YAZIKLAR OLSUN... HELE O 3.SÜNÜ İZLEDİKTEN SONRA....

  • Ayıdır ne yapsa yeridir

  • banane abi şahandan sanki film yapıyor zaten bu turk filmleri ne zaman kaliteli olmaya başlayacak diye sırf medyanın şişirmesi ile millete zorla film izlettirmeye çalışıyorlar

  • Böyle dizi kalitesindeki filmlerin Türkiye'de gişe rekorları kırması bizim kültürümüzün ne kadar geride kaldığını gösteriyor..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir