25 Temmuz 2003 11:23

Yeni Halka Öncesi Hukuki İşler

Halka yıldızı Naomi Watts, kardeşinin davasını üstlenen bir kadını canlandıracak.

Halka yıldızı Naomi Watts, The Betty Ann Waters Story adını taşıyacak olan bir drama ile karşımıza çıkacak. Gerçek bir olaya dayanacak olan proje, hukuk eğitimi almamış olmasına rağmen cinayetle suçlanan kardeşinin davasını üstlenen Waters'ın hikayesini anlatacak. Filmin yönetmenliğini Working Title Films adına Tony Goldwyn üstlenecek.Watts'ın önümüzdeki dönem katkıda bulunabileceği bir diğer proje ise Halka'nın devam filmi. Dreamworks projeye dair kesin bir açıklama gelmediği için Watts'ın rol alıp almayacağı da henüz belli değil. Fakat özellikle ilk filmin ticari başarısının ikincisinin önünü çoktan açtığı herkes tarafından biliniyor. Bu durumda Watts'ın da "ok" demesi durumunda, başarılı uyarlamanın devamı için gün saymaya başlayabiliriz.
Yorumlar
  • İnanmıyorum halka2 de naomi olmazsa olmaz filme naomi tam oturmuştu.Yani onsuz düşünemiyorum hem sacma olur düşünmek bile istemiyorum halka2 yi merakla bekliyoruz...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir